Quality man – intensywny męski warsztat, 28.02-01.03

Panowie,
jesteśmy tutaj po to, aby penetrować świat swoimi najgłębszymi talentami i darami, które są w nas. Siłą i wytrwałością, będąc zakotwiczeni niczym wielkie drzewo głęboko w ziemię i tworząc przestrzeń dla rozkwitu tego co kobiece. Chcemy wnikać w nasze kobiety naszą świadomością, przenikliwością, głębią, pomieszczając pełnię ich uczuć i ekspresji.

Aby to robić, potrzebujemy być w naszej męskiej esencji. Świadomości, sile i czuciu, po to aby móc żyć z przestrzeni serca. Żyć na krawędzi, w każdej chwili nieznacznie przekraczając swoje granice, zdolności i lęki. Mając otwarte serce w każdym momencie, nawet gdy odczuwamy największy dyskomfort.

Z poczucia wewnętrznej siły i męskiego powołania, wysyłam zaproszenie do Ciebie, mężczyzno, na dwa pełne dni stwarzania się na nowojakościowego mężczyznę. Wchodzenia w świadomość swojego najgłębszego celu, w swoją męską esencję i to jak nią penetrować świat i kobietę.

Kim jest „Quality man”, jakościowy mężczyzna?

“Mężczyzna, który stwarza siebie na nowo. Jest on niepodważalnie męski – wytrwale dąży do celu, jest pewny siebie i ukierunkowany, żyje wybraną przez siebie drogą z głęboką spójnością i humorem. Jest także wrażliwy, spontaniczny oraz duchowo żywy, a jego serce jest oddane odkrywaniu i życiu zgodnie ze swoją wewnętrzną prawdą. 

Kobiecość kręci go całkowicie i totalnie. Uwielbia brać swoją kobietę oraz zniewalać ją, ale nie tak jak robił to kiedyś typowy macho. Woli raczej wziąć ją z miłością, której ogrom sprawia, iż ona znika, że oboje znikają pośród pełni miłości samej w sobie. Swoją pracą i seksualnością ucieleśnia miłość na ziemi, a robi to jako człowiek wolny – nieograniczony ani przez narzucone konwenanse, ani własną tchórzliwość.

Ten kreujący siebie na nowo mężczyzna nie jest wystraszonym byczkiem pozującym na King Konga wkładającego wszechświatem. Nie jest też mięczakiem nowych czasów, kimś bez kręgosłupa, rozkojarzonym i z głupkowatym uśmieszkiem. On przyjął i objął w pełni oba swoje wewnętrzne pierwiastki, męski i kobiecy, i nie utożsamia się wyłącznie z jednym z nich. Nie musi mieć cały czas racji, tak jak nie musi być cały czas bezpieczny czy gotowy do współpracy lub dzielenia się, jak jakiś dwupłciowy Pan Milutki. Żyje z głębi swojego wnętrza, bez lęku ofiarowując swoje dary i odczuwając otwartość egzystencji poprzez każdą ulotną chwilę, całkowicie oddany potęgowaniu miłości.

Starożytni opisywali energię jakościowego mężczyzny energią zeusową. Obejmuje ona inteligencję, dobre zdrowie, zdolność do współczucia, życzliwość, zdecydowanie, dar wielkodusznego przewodzenia. Energia zeusowa to męski autorytet uznawany przez wgląd na dobro ogólne. Pradawne pisma, mówią o kontaktowaniu się z dzikusem który jest w każdym mężczyźnie. Wymaga to zstąpienia w czeluście męskiej psychiki i zaakceptowania jej ciemnych stron, w tym ożywczej ciemności.”

Powyższe słowa idealnie opisują istotę jakościowego mężczyzny i cel warsztatu. Spotkamy się w celu przejścia wielu doświadczeń pozwalających nam przeżyć i wejść w energię mężczyzny, który stwarza się na nowo.

Warsztat jest dla

  • mężczyzn chcących zgłębiać swoją wewnętrzną prawdę
  • kochanków, mężów – chcących poznawać swoje dary wynikające z wnętrza i jak ofiarować je kobiecie, aby rozkwitała w przestrzeni miłości
  • mężczyzn, którzy chcą być liderami zarówno w rodzinie jak i biznesie.

Podczas warsztatu

  • Odkryjesz, zakorzenisz i rozluźnisz się w swoim głębokim celu. Oddzielisz swoje powierzchowne cele od tych wynikających z twojej wewnętrznej prawdy.
  • Będziesz zbliżał się do swojej krawędzi i wychodził za nią. Poszerzał ją. Przez strach i śmierć, gdy wykroczysz poza strefę komfortu, będziesz poznawał siebie samego w gronie innych braci, zaufanych mężczyzn.
  • Uzdrowisz relację z ojcem i matką.
  • Będziesz praktykował, jak przenikać świat i kobiety miłością, oferując swoje najgłębsze dary.
  • Wejdziesz w swoją dzikość i siłę.
  • Oczyścisz swojego ciało i myśli. Doświadczysz wyzerowania się.

Plan warsztatu

1 DZIEŃ, PIĄTEK – OTWARCIE:

Kolacja i start warsztatu o godzinie 19:00. Połączymy się i oczyścimy nasze ciała fizyczne, emocjonalne i energetyczne. Wejdziemy w przestrzeń jakościowego mężczyzny przez rytuał poznania.

„Rozwój mężczyzny jest optymalny, gdy w każdej chwili, nawet nieznacznie, ale jednak regularnie przekracza swoje granice, swoje zdolności i swoje lęki. Nie powinien być zbyt leniwy, pogrążając się w marazmie i tkwiąc wewnątrz strefy komfortu i wygody. Nie powinien także na siłę wychodzić daleko poza swoje ograniczenia, niepotrzebnie się spinając i nie potrafiąc skorzystać ze swoich doświadczeń. Powinien wychylać się tylko nieznacznie poza krawędź swojego lęku i dyskomfortu. Ale nieustannie. We wszystkim co robi.”

2 DZIEŃ, SOBOTA – OCZYSZCZENIE, OJCIEC I WEWNĘTRZNA PRAWDA

Startujemy medytacją aktywną, a następnie wchodzimy w przestrzeń otwierania serca na naszych ojców – łącząc się z pozytywnymi i negatywnymi jego stronami. Następnie będziemy łączyć się z własnym celem życiowym, własnym rdzeniem, najgłębszym pragnieniem, przechodzić proces śmierci, narodzin i rozluźnienia w prawdzie.

„Bez świadomości celu własnego życia mężczyzna jest całkowicie zagubiony, dryfuje i raczej przystosowuje się do wydarzeń, niż sam je tworzy. Nie znając celu swojego życia, egzystencja mężczyzny jest przeciętna, mierna i “bezpłodna” – być może staje się nawet seksualnym impotentem lub ma tendencję do mechanicznego seksu, który wcale go nie angażuje i ubogaca.”

3 DZIEŃ, NIEDZIELA- OCZYSZCZENIE, MATKA I SPÓJNOŚĆ

Rozpoczynamy medytacją aktywną, a następnie przechodzimy proces uwalniania się od matki. Wchodzimy w proces pogłębiania świadomości wewnętrznego celu życiowego, wchodząc w przestrzeń naszej męskiej prawdy, a następnie z tej przestrzeni zakorzenianie go ze spójnością i uczciwością ze wszystkim co robimy w życiu. Warsztat kończymy specjalnym rytuałem wejścia w nowe.

„Mężczyzna musi być gotowy oddać się swojemu celowi w 100%, wypełnić swoją karmę lub zerwać z nim i porzucić tę określoną drogę życia. Musi być zdolny do tego, aby nie widzieć co zrobić ze swoim życiem, wkraczając w okres niepewności i oczekiwania na pojawienie się wizji lub nowej postaci celu. Czas zdecydowanego, konkretnego działania, po którym następuje okres, kiedy nie wiadomo, co się do cholery dzieje, jest naturalny dla mężczyzny, który zrzuca z siebie warstwy przeznaczenia, rozluźniając się w prawdzie.”

Miejsce, data i zgłoszenia:

Data: start w piątek, 28.02 o godzinie 19:00, koniec w niedzielę, 1.03 o godzinie 17:00
Inwestycja: 300zł za warsztat
do 22.02, później 400zł.
Nocleg i wyżywienie: 300zł.
Kwota jest wyjątkowa, kolejne edycje warsztatu: 650zł.
Ilość osób: Warsztat jest dla małej, maksimum 12-to osobowej grupy.
Zapisy u Mariusza: mariusz.bocian[małpa]gmail.com.
Wpłata kwoty warsztatu gwarantuje w nim udział. Jeśli masz jakieś pytania, pisz, a zdzwonimy się.
Miejsce: ośrodek Oddechowo pod Warszawą, Urle Borzymy. Będziemy cały jeden dla siebie.

Prowadzący:

Mariusz Bocian – w swojej pracy wykorzystuje własne wieloletnie doświadczenie i pracę warsztatowo-terapeutyczną (ponad 1000 godzin sesji i pracy własnej), pracując z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe, tantrę, pracę z ciałem, energią i intuicją. Pasjonat odkrywania męskości i żeńskości w sobie i wszystkich aspektach życia. Porzucił bezpieczne, wygodne życie na rzecz życia w pasji realizując tylko to co czuje z głębi. Opiekun dwójki dzieci i wkrótce ojciec. Otwiera ludzi i organizacje na życie zgodne z ich wewnętrzną prawdą realizując swoją misję poprzez projekt http://reinvention-movie.com, którego jest inicjatorem.

Cytaty zaczerpnięte z książki Davida Deidy – „Droga Pełniejszego Mężczyzny”.