Czego pragnie kobiecość?

Ten artykuł jest do kobiecości w Tobie. Każdy z nas posiada w sobie pierwiastek męski i żeński. Umiejętność połączenia się z tym co żeńskie w Tobie, przynosi życie, które w każdym momencie może Cię zachwycać i wypełniać miłością i radością, przynosząc pełną gamę wszystkich uczuć, doświadczeń, obfitości.

Czy w Twoim domu doświadczałeś(aś) wrażliwości, delikatności, otwartości i akceptacji na wszelkie emocje? Jeśli w dzieciństwie przeżyłeś(aś) trudne emocje związane z tym aspektem Ciebie, artykuł ten może być niezrozumiały lub może wzbudzać w Tobie negatywne emocje, pod którymi zapewne kryje się lęk i strach. Jeśli w domu część kobieca była nie rozwijana, blokowana, wtedy możemy nie identyfikować się z tym artykułem. Tym bardziej, polecam aby dalej go czytać, zatrzymać się i dostrzec, co być może wypierasz.

Kobiece ucieleśnienie miłości

Kobiecość, która jest w Tobie, jest tutaj aby ucieleśniać miłość. Jesteś miłością, więc nic innego w głębi duszy nie możesz zrobić. Twoja dusza tęskni za przejawianiem jej w każdej sekundzie Twojego istnienia. Chce służyć w imię miłości. Chce uwalniać wszystkich, których spotka od napięć, niezrozumienia. Chce kochać i być kochaną.

Miłością jest każda ekspresja naturalnej, autentycznej Ciebie. Każda emocja, która przez Ciebie przepływa. Twoja autentyczność, złość, smutek, zniecierpliwienie, jest darem dla świata. Zrozum i poczuj, że jesteś miłością, a każdy Twój naturalny przepływ jest w stanie otworzyć coś w drugim człowieku i w całym wszechświecie.

Dawanie życia

Kobiecość idzie zawsze do życia. Chce czuć go więcej, chce rozkwitać. Chce czuć każdą chwilę w tu i teraz. To ona karmi dziecko, daje ciepło w domu, zachwyca się kwiatami. Chce doświadczać różnych smaków, przyjemności, chce czuć się pełna tego, co przynosi życie. Męskość zaś, idzie do śmierci. Kocha pustkę – gdy nie ma żadnych problemów, wszystkie cele są osiągnięte, sprawy załatwione, to może wtedy się rozluźnić. Męskość chce zakończyć wszystko co robi, aby nie było jakichkolwiek problemów. Kocha wyzwania, ponieważ w ten sposób wchodzi w swoją siłę i może sprawiać, że świat staje się lepszy, może go naprawiać.

Dla osoby będącej w swojej czystej męskiej esencji, życie które przejawiasz całą sobą, jest czymś dla czego męskość może stracić głowę. To ten blask jest tym, dla czego męskość potrafi wszczynać wojny, budować wielkie rzeczy (przykład: Tadź Mahal w Indiach wzniesiony na upamiętnienie żony), tworzyć niesamowite projekty.

Twoja kobiecość jest wyzwaniem dla męskości. Jeśli mężczyzna ma zamknięte serce, stajesz się dla niego chaotyczna, intensywna, zbyt emocjonalna. To tylko pokazuje, że jego układ nerwowy nie daje rady. Potrzebuje stanąć naprzeciw temu wyzwaniu, otwierając swoje serce, świadomy wszystkiego co w Tobie, pomieszczający każdą Twoją emocję. Jeśli nie potrafi tego w danym momencie zrobić, może próbować Cię usprawniać i narzekać, jaka to jesteś dla niego „trudna”. Nie chcąc tego robić, może uciec do swojej jaskini i tam starać się rozwiązać swoje problemy.

Zmienność i pojemność serca

Kobiecość w Tobie utożsamia się przez ruch, zmienność. Jest ona jak rzeka, która płynie. Gwiazda, które świeci. Emocje, które się ciągle zmieniają. Męskość to świadomość, bezruch, ten co obserwuje Twój taniec, ciągłą zmianę. To koryto rzeki, w której płynie woda. Męskość to przestrzeń dla gwiazd, w której obecności mogą one świecić blaskiem. To serce, które pomieszcza w sobie całą emocjonalność i zmienność. Im jest szersze, tym więcej pomieszcza.

W ten sposób wzbudzasz w męskości energię i siłę do zmian, walki w imię dobra, a u innych kobiet podziw. Uwodzisz swoim wdziękiem, a w mężczyznach wzbudza się energia, obok której nie są w stanie przejść obojętnie.

Jedną z miar męskości jest to, jak bardzo jest ona w stanie pomieścić Twoją zmienność z otwartym, szerokim sercem. Jeśli traci głowę, oznacza to, że nie może być w pełni świadomy Ciebie. I jest to bezpośrednia analogia do życia. W głębi duszy wiesz, że jeśli męskość nie pomieszcza Ciebie, to nie pomieści zmienności życia i wyzwań, które przed nią stoją.

Wewnątrz Ciebie jest tęsknota, aby być z mężczyzną w pełni świadomym Ciebie i wszystkiego co się wokół dzieje. Chcesz, aby widział Twój blask, każdą Twoją emocję akceptował i tworzył dla niej przestrzeń, aby mogła ona się w pełni ujawnić. Kochasz, gdy jesteś w centrum, czujesz się bezpiecznie i Twoja ekspresyjność, zmienność, ruch, jest dostrzegany jako piękny, akceptowany i podziwiany. To jest zupełnie normalne.

Otwieranie Ciebie na miłość

Tak naprawdę pragniesz tego, aby czuć całą sobą. Niestety na Twojej drodze, wielokrotnie zamykałaś się. Doświadczając wszystkiego, czym nie jest miłość, zamykałaś bramę do Ciebie i przepływ miłości gasł w Tobie. Zostało Ci wmówione, że trzeba być grzeczną, trzeba się podporządkować rodzicom, nauczycielom, pracy, systemowi, społeczeństwu, mężczyźnie z którym jesteś. Gdy mówisz temu głośne nie, gdy buntujesz się, to w dalszym ciągu jesteś zamknięta. Nie ma swobodnego przepływu energii.

W głębi Twojej duszy jest tęsknota za byciem kochaną taką jaką jesteś – bezgraniczną miłością. Delikatność i wrażliwość, która przemawia przez Ciebie jest tylko jednym z naturalnych przejawów Twojego bycia. Emocjonalność, pełnia barw kobiecości, energii, złości, radości, smutku i wszystkich innych emocji, to życie które przejawia się przez Twoje ciało. Gdy uwolnisz swoje ciało od napięć, gdy potrafi ono płynąć w każdym ruchu, komunikuje wtedy całym sobą każdy przejaw miłości. Każdy odcień energii, wszystkiego tego, czego potrzebujesz i co czujesz.

Pragniesz, aby mężczyzna otwierał Cię każdym słowem, gestem, spojrzeniem, dotykiem. Chcesz mu ufać i czuć się bezpiecznie. Chcesz się rozluźnić w jego ramionach, gdy płaczesz, lub chcesz być pewnie wzięta, gdy czujesz zwątpienie. Chcesz, aby czuł Ciebie bezgranicznie, przeszywał Cię swoją energią, wzrokiem, dotykiem. Chcesz się rozluźnić i rozpłynąć w tej bezgranicznej miłości.

Radość w takiej chwili jest nieskończona. Głębia ta urzeka i powoduje, że chcesz jeszcze bardziej kochać. Jeszcze bardziej płynąć. Stajesz się bramą, w której on jest w stanie poznać samego siebie w swojej sile i czuciu. Im bardziej Ty się otwierasz, tym bardziej on wchodzi w swoją siłę.

Tak naprawdę pragniesz tego, aby cały czas doświadczać przyjemności i czuć całą sobą. Aby płynęło przez Ciebie życie. Gdy sama się pogubisz w mętliku swoich odczuć, chcesz zobaczyć ten wzrok Twojej drugiej „połówki”, który Cię uziemia. Chcesz zobaczyć w nim świadomość, która powoduje, że czujesz siebie jeszcze bardziej. On Ciebie czuje, widzi, dostrzega, akceptuje, podziwia.

Uważność i świadomość

A gdy mężczyzna lub świat przed Tobą, zachowuje się w sposób niezdecydowany, niepewny, bez siły, to przychodzisz do niego, patrzysz mu w oczy i widzisz jego ból. Możesz położyć swoją rękę na jego sercu i dotykać z czułością jego twarzy. Czujesz całą sobą jego ból. I wtedy albo czule się do niego przytulasz, i on może puścić, albo całą ekspresją swojego ciała mówisz, że nie akceptujesz jego stanu. Chcesz go widzieć w sile, chcesz widzieć tego jakościowego mężczyznę, którego tak często doświadczasz. Całym swoim ciałem wyrażasz złość. Widzisz go i dostrzegasz, że to pomieszcza. Widzisz, że nic nie mówi, tylko słucha i patrzy. Czujesz, że odbiera to, co mówisz. I w pełnym swoim temperamencie, z głębi duszy i czując go, mówisz wszystko co Ci płynie.

Jeśli jednak mężczyzna ten, po wielu dniach, tygodniach, czy miesiącach, nie wchodzi w swoją siłę lub nie pomieszcza tego, to pora zastanowić się czy chcesz być w tym związku. Jesteś miłością i potrzebujesz mieć przed sobą mężczyznę, który jest w stanie tą miłość objąć, pomieścić. Jeśli boi się Ciebie, ucieka od zmierzenia się z sobą, to potrzebuje iść do swojej mamy. Zostaw go. Na jakiś czas. Niech zmierzy się ze sobą, pójdzie w odosobnienie, nie ruszaj go. To nie Twoja odpowiedzialność. On powinien być w swojej męskości, w swojej sile, aby móc przezwyciężyć własny strach. Jeśli tego nie robi i zamiast tego coraz bardziej rozluźnia się i odpuszcza, nie mierząc się ze sobą, to wiedz, że w związku to Ty teraz najprawdopodobniej jesteś energią męską. Czy tego chcesz? Może Ci to służyć, ale wiedz, że urodziłaś się na ziemi jako kobieta i najpełniej możesz rozkwitać w tej esencji.

Im bardziej jesteś kobieca, tym bardziej on męski

Mężczyzna dla energii kobiecej jest w stanie zrobić wszystko. On jest tutaj po to, aby tą energię doświadczać, otwierać w każdej formie. Wszystko co się zmienia, wszystko co jest zmianą, wszystko co widzimy to żeńskość. To energia, płynięcie. Niebo, przestrzeń, to struktura, to męskość. Gwiazdy to kobiecość. Chęć posiadania różnych rzeczy i pieniędzy, to chęć przyciągnięcia obfitości żeńskości. W głębi duszy on cały czas poluje. A Ty, bardzo dobrze wiesz, co go może przyciągnąć. To samo go przyciągnęło na początku Waszej relacji. To Twoja autentyczność, miłość, dzikość, emocjonalność. To Twój blask, który on zobaczył w Tobie, a Ty świeciłaś tym blaskiem, zapraszając go do siebie.

Twoja seksualność i energia jest czymś, co go otwiera. Jeśli autentycznie w każdej chwili, wyrażając złość, smutek czy radość, będziesz go zarazem uwodzić, z radością wiedząc, że to go przyciąga do Ciebie, to on ostatecznie się otworzy. Wystarczy, że będziesz swoim blaskiem uwodzić w nim jakości, które chcesz zobaczyć. Wystarczy, że powiesz mu w przepływie energii, całym Twoim ciałem, czego potrzebujesz, abyś mogła się bardziej otworzyć
i poddać jego prowadzeniu. Aby pokazać mu swoją esencję, potrzebujesz od niego solidności. Nie miernoty, ale siły. Nie bezpłciowości, ale zdecydowania, jasności, klarowności, ukierunkowania.

Niczego innego nie pragniesz. Chcesz, aby Cię wziął i prowadził w bezkres oceanu. Chcesz, aby Cię wyświęcił na Boga. Aby wziął mocno i ujarzmił Cię całą, a Ty abyś w tym wszystkim mogła się w pełni poddać. Pragniesz się poddać, nic nie musząc. Chcesz płynąć i jęczeć z rozkoszy życia. Chcesz doświadczać tego z nim i chcesz doświadczać tego w każdej sekundzie Twojego życia. Chcesz czuć pełnię, chcesz czuć się tym wypełniona.

……………………………………………………………………………………………………………………..

Drodzy, tacy mężczyźni i takie kobiety istnieją. Każdy mężczyzna i każda kobieta może być w tej jakości. Jeśli droga, którą podążamy, jest Ci bliska, zapraszamy Cię do czytania naszych artykułów i udziału w warsztatach.

Mariusz