Jak tworzyć święte relacje?

Nasze pragnienia

Wszyscy pragniemy być w głębokiej relacji, w której kobieta może się w pełni swojej świętości rozluźnić i rozkwitać, przy mężczyźnie, który czuje wolność, jest natchniony kobietą i realizuje swoją najgłębszą prawdę. Chcemy doświadczać miłości, która jest czysta i bezwarunkowa. Naturalnie pragniemy dzielić się tym, co jest w nas i być w pełni widzianym, zrozumianym i akceptowanym, bez oczekiwań, że powinniśmy cokolwiek robić inaczej. Wierzymy, że wszyscy chcemy głębokich zbliżeń seksualnych, które otwierają i ożywiają nasze serca i sprawiają, że jesteśmy pełni ekscytacji i wdzięczni że żyjemy.

Gdy widzimy siebie nawzajem w naszej świętej relacji partnerskiej, wtedy wszystkie inne trudności przestają mieć znaczenie. Dzieje się wtedy coś magicznego, zaczynamy dostrzegać siebie nawzajem takimi jakimi jesteśmy, z naszymi wszystkimi stronami, które są dla nas radosne jak i trudne. Z tym uczuciem wiąże się ogromna radość, ekscytacja i magia, którą czujemy, a także strach i lęk.

Po co Ci święty związek?

Zasadniczą kwestią jest najpierw odpowiedzenie sobie na pytanie, dlaczego jesteśmy w związku. Naszą odpowiedzią jest wspólne wzrastanie. Dla nas jest to jedyny prawdziwy sens bycia w relacji, a także droga, dzięki której możemy doświadczać relacji pełnej spełnienia, seksualności i miłości.

Na naszej drodze przeszliśmy setki godzin terapii, rozmów, warsztatów, studiowania, praktykowania stawania się pełniejszymi, aż do własnych warsztatów, strony i wielu rozmów, w których przekazujemy tą wiedzę i doświadczenia. Nie miałoby to jednak większego znaczenia, gdyby nie nasza wewnętrzna ekscytacja i tęsknota za tym, aby czuć codziennie radość i głębię chwili. Nasze całe życia są dostosowane do tego, aby mieć przestrzeń do wzrastania. Nie gonimy za pieniędzmi, nie popadamy w wyścig szczurów i chęć posiadania więcej i więcej. Skupiamy się na tu i teraz, na tym co zrobić, aby być w jakości, którą chcemy czuć i doświadczać.

A jak to jest dla Ciebie? Dlaczego jesteś w relacji? Czy po to, aby wypełnić pustkę, która istnieje w Tobie? Lub czy po to, aby życie było wygodniejsze, aby spełnić różne oczekiwania, które czujemy?

Jakościowe sposoby radzenia sobie z trudnościami

Widzieć drugą osobę oznacza widzieć ją w pełni nagą, bez żadnych murów, a to często okazuje się być wyzwaniem. Nie mamy gdzie uciec. Emocje wzrastają. Jeśli jest to złość, napięcie, wtedy energia nie płynie. Dlatego też jedną z najważniejszych naszych praktyk jest oczyszczanie się. W naszych wydarzeniach możesz znaleźć spotkania, podczas których regularnie to robimy, aby zachować czystość naszych ciał emocjonalnych, energetycznych i fizycznych. Gdy jesteśmy w takim stanie, seksualne przyciąganie w naszym intymnym związku jest naturalnym produktem ubocznym.

Aby jednak tak się stało, jesteśmy w ciągłej praktyce odkrywania naszych cieni. Trudne uczucia, lęk, złość, smutek, są nieodłączną częścią naszej relacji. W momencie gdy ich doświadczamy, często nie jest to łatwe. Im większa trauma, niespełnione oczekiwania, które projektujemy na drugą osobę, tym głębiej zanurzamy się w nas samych. Z naszego punktu widzenia nie jest możliwe nie robienie tego, chyba, że chcemy się odciąć od czucia i wzrastania i podążać inną drogą.

To co możemy zrobić, to nauczyć się jak przechodzić kolejne trudności z esencji jakościowego mężczyzny i jakościowej kobiety. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna, mogą w tych energiach być i z nich korzystać.

Z energii męskiej, wzrastamy przez wyzwanie. Każdy problem przyjmuję tak bardzo jak to potrafię. Nie odrzucam, ale akceptuję. Jeśli coś mi się przytrafia, ma to znaczenie. W poczuciu pełnego dyskomfortu, otwieram swoje serce i czuję. Oddycham, mierzę się z lękami i wiem, że moja słabość, chęć przytulenia się do kobiety w takim momencie, to bycie małym chłopcem. To depolaryzuje, zabija seksualność. Świadomy tego, wolę w takich momentach oddalić się od kobiety, pójść na odosobnienie, pobiegać, medytować, być ze sobą i wrócić w swojej sile.

Z energii kobiecej, otwieramy nasze serca. Czujemy pełnię wszystkich emocji. Oddychamy, łączymy się z ciałem. Jesteśmy rzeką, żywiołem, naturą, pumą, lwicą, po czym zaraz motylem, delikatnością, króliczkiem. Wypłakujemy i wyrzucamy wszystko, co jest w nas. Łączymy się z matką naturą, stąpamy po ziemi, dbamy o siebie. Otwieramy coraz bardziej nasze serca i dochodzimy do źródeł naszego odczucia, dając sobie czułość, wiedząc, że jesteśmy miłością.

W tym wszystkim wspieramy siebie nawzajem. Czasem kobieta odcina głowę mężczyzny, aby on mógł się mierzyć ze swoimi trudnościami. Więcej możecie przeczytać o tym w naszych artykułach i na stronie o nas, zamieszczamy tam wiele naszych doświadczeń w tej dynamice.

Mężczyzna zaś kocha i pomieszcza wszystkie emocje kobiety. Tworzy przestrzeń do tego, aby ona mogła z siebie wszystko wyrzucić. Nie ma znaczenia, co wtedy mówi, mają znaczenie emocje. Kobiece ciało również nigdy nie kłamie. Może mówić rzeczy, które nie są prawdą, ale jej ciało zawsze powie prawdę. Rzeczy, które mówi, są tylko emocjonalnymi wymiotami, dzięki którym one wychodzą z jej ciała. Jeśli mężczyzna jest w stanie to pomieścić, i w całym gąszczu cyklonu, dotrzeć z nią do jej centra, wtedy odnajdzie tam ciszę. Przytuli ją zdecydowanie i czule, w pełni odczuwając, z czym ona jest. A ona się rozpłacze i rozczuli. Odpłynie w kolejną emocjonalność, już łagodną. Polaryzacja naturalnie wyniknie, i bardzo szybko możecie znaleźć się w łóżku doświadczając niesamowitych duchowych i seksualnych uniesień.

Nauka jak być w świętej relacji

Wszyscy możemy tworzyć tak głębokie relacje, mamy do tego pełne zdolności. Niestety, bardzo niewielu miało okazję nauczyć się, w jaki sposób tworzyć tak święte związki i utrzymywać głęboką intymność seksualną. Jest nam wmawiane, że takie połączenie po prostu samo się dzieje lub nie.

Relacja partnerska daje nam niesamowite możliwości do wzrastania i otwierania serca. Z biegiem czasu uczymy się coraz bardziej, jak szybciej wychodzić z trudności w sobie, które napotykamy. Związek jest bramą do życia, które może być dla nas niekończącym się pasmem niesamowitych intymnych chwil, duchowości, seksualności, odpoczynku, wyzwań, pięknych dzieci i wspólnego wzrastania.

Co potrzebujemy aby tworzyć święty związek?

Z naszego doświadczenia, w wielkim skrócie, potrzebujemy:

  • Być z osobą, z którą czujemy naturalne przyciąganie. Jest to podświadomy znak, że istnieje między Wami potencjał do wzrastania i realizowania tego czego w głębi duszy pragniecie. Jest to dla nas duchowe i energetyczne przyciąganie się, niczym napięcie, które powoduje, że prąd płynie.
  • Traktować potrzeby drugiej osoby z taką samą ważnością i zaangażowaniem jak własne. Innymi słowami – kochać drugą osobę jak siebie samego. Akceptować i troszczyć się, ale nie bardziej i mniej niż siebie samego.
  • Uczyć się jak otwierać swoje serce. Będąc nagim przed drugą osobą, dostrzegamy w sobie nawzajem nie tylko nasze pozytywne, mocne i radosne strony. Mierzymy się również z naszymi słabościami, lękami i traumami z dzieciństwa. Przejście przez nie pozwala nam na rozkwit, a także na pielęgnowanie energii miłości – współodczuwania, przebaczenia, wdzięczności, zrozumienia, skromności, dzielności.
  • Pielęgnować polaryzację energii. Seksualność, przyciąganie istnieje tylko wtedy, gdy jedna z osób jest w energii męskiej, a druga w kobiecej. Możesz być w każdej z tych energii i szybko przechodzić z jednej do drugiej. Jest to święta sztuka kobiecego płynięcia, poddawania i otwierania się na życie, a także męskiej świadomości, obecności, realizacji najgłębszego celu i tworzenia przestrzeni dla rozkwitu

Jak to zrobić?

Przede wszystkim praktyka. Doświadczanie wszystkich niuansów energii męskich i żeńskich i praktyka, w jaki sposób przechodzić z jednego stanu do drugiego. Przede wszystkim dlatego, że tylko wtedy, gdy jesteś w swojej energii męskiej lub kobiecej, to Twoja druga połówka może być w swojej, opozycyjnej. Gdy tak się dzieje, wytwarza się między Wami przyciąganie, które czyni Was i Waszą relację żywą.

Aby to zrobić, potrzebujemy praktyki. Dlatego też zapraszamy Was na nasze regularne spotkania, podczas których na różne sposoby oczyszczamy się tak, aby zrzucić napięcia i wprowadzamy praktyki, które pozwalają nam pielęgnować swobodne płynięcie energii w związku. Z dnia na dzień, w pracy, w relacjach z dziećmi, w naszej codzienności, zbiera się w nas wiele napięć. Ich obecność powstrzymuje kreatywną, ożywczą energię seksualną w płynięciu w Twoim ciele i z Twoją drugą połówką. Jest to łatwo wyczuwalne – jeśli mężczyzno czujesz, że chcesz wziąć swoją partnerkę, pociąga Cię ona, lub kobieto, jeśli czujesz, że chcesz otworzyć i poddać się Twojemu mężczyźnie, to oznacza, że energia w jakimś mniejszym lub większym stopniu płynie. Jeśli mniej, tym bardziej zapraszamy.

Potrzebujemy również zwiększyć świadomość. Dlatego zapraszamy do czytania inspiracji, artykułów i uczestnictwo w naszych wydarzeniach. Na początku możesz uczestniczyć w warsztacie wprowadzającym, a następnie podjąć decyzje czy chcesz uczestniczyć w dalszych programach.

Przede wszystkim, możesz zwiększać świadomość podążając za energią, własnym przeczuciem, intuicją. Ona wie, gdzie Cię prowadzić. Wszelkie warsztaty otwierające ciało, serce, są pomocne.

Do jakości świętych związków, potrzebujesz wgłębiać się, co jest Twoim najgłębszym powołaniem, sensem, celem. Wyjść poza związek, i doświadczyć w codzienności Boga. I wszystkiego co Was przyciągnie w celu zgłębiania się w to, jak otwierać serce, tworzyć święte związki, poznawać dynamikę energii damsko-męskich.

Nawet jeśli nie jesteś aktualnie w związku z drugą osobą, możesz cały czas uczyć się, jak otwierać swoje serce i pielęgnować polaryzację energii.

Jeśli jednak jesteś w relacji, masz szansę na to, aby z każdą chwilą kreować świętą relację. Na stronie Fundamenty relacji opartej na rozwoju przedstawiamy zobowiązania, których z biegiem czasu naturalne realizowanie pozwala kreować głębię związku.

Ciągle doświadczamy i wspólnie wzrastamy. Chcemy inspirować i być inspirowanymi również przez innych. Dlatego zapraszamy Cię na nasze wydarzenia, podczas których możemy tego wspólnie doświadczać.

Napisał Mariusz

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *