Związki tętniące życiem – warsztat walentynkowy, 11.02-14.02

Zapraszamy na wyjątkowy warsztat, podczas którego zagłębimy się w to, co czyni nasze życie żywymrelacje

Warsztat jest doświadczeniem, które pozwoli Ci na rozwinięcie umiejętności tworzenia stałych, pełnych życia, budujących relacji intymnych. 

Jeśli marzysz o świadomym kroczeniu wspólną drogą i rozwoju, otwierającym Cię na takie relacje, zapraszamy.

Podczas warsztatu doświadczymy szeregu praktyk pozwalających nam:

  • Usłyszeć się, gdy utknęliśmy i przestaliśmy się nawzajem słyszeć.
  • Zbliżyć, gdy się oddaliliśmy i odpycha nas od siebie.
  • Rozbudzić intymność, życiową energię, seksualność.
  • Świadomie reagować, gdy napięcie lub emocjonalność sięgają zenitu.
  • Zrozumieć, w jaki sposób nieświadomie tworzymy relacje, bliskość i intymność w związku.
  • Przepracować powody problemów związanych z tym, jak tworzymy relacje. Uzdrawiać przyczyny naszych trudności w ich budowaniu.

Dzięki doświadczeniom, praktykom, procesowi grupowemu i odpowiednio dobranym ćwiczeniom, stworzymy bezpieczną atmosferę i przestrzeń do wzrastania.

Wszystko co robimy, opiera się na naszym doświadczeniu w relacjach i latach pracy własnej w wielu nurtach rozwoju osobistego. Będziemy korzystać przede wszystkim z wielu sprawdzonych praktyk, które codziennie wykorzystujemy w naszej relacji.

Warsztat jest dla par jak i singli. Pracujemy w małej grupie (maksymalnie kilkanaście osób). W zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej, liczba osób i środki bezpieczeństwa związane z prowadzeniem warsztatu mogą ulec zmianie. Aby uzyskać aktualne informacje – skontaktuj się z nami.

Opis ogólny:

Z biegiem czasu spędzonego razem, zaczynamy mierzyć się z wyzwaniami. W pewnym momencie możemy dostrzec, że jest inaczej. Może nie być już tak pięknie, jak było na początku, nasza druga połówka potrafi nas wkurzyć i nie odczuwamy takiego przyciągania. 

Odpalają się wzorce i schematy z przeszłości i z naszych domów. Funkcjonalność, dzieci, nadmiar obowiązków, praca, potrzeby wielu stron, to tylko kilka z tematów, które się pojawiają. W tym wszystkim, oddalamy się od siebie.

Warsztaty są dla wszystkich, którzy chcą otwierać się na miłość, seksualność, głębsze spełnienie w relacji i tworzenie nowego życia. Dla tych, którzy marzą o tym, aby być w głębokiej relacji z tą jedną osobą, być przed sobą w pełni szczerym, widzieć siebie nawzajem takim, jakim się jest i wznosić się na nowe poziomy połączenia, seksualności, spełnienia.

Każdy z nas może tworzyć taką relację. Aby jednak to zrobić, potrzebujemy stale rozwijać się i pogłębiać naszą świadomość na wielu poziomach. Uczyć się, w jaki sposób przechodzić przez wszystkie turbulencje w związku, za każdym razem zwiększając akceptację, zrozumienie i zaufanie do siebie i drugiej osoby. Ucząc się, jak z naszych codziennych dramatów, tworzyć przestrzeń lekkości, zamieniać je w radość, zabawę, rozwój, połączenie.

Prowadzący: Ewa i Mariusz – jesteśmy pasjonatami świadomego tworzenia związków. W swojej pracy wykorzystujemy przede wszystkich własne bogate doświadczenie, jak i mocne przygotowanie merytoryczne w pracy warsztatowo-terapeutycznej (każdy z nas przeszedł ponad 1000 godzin sesji i pracy własnej). Pracujemy z emocjami, ciałem i świadomością, wykorzystując psychologię zorientowaną na proces, ustawienia systemowe, dialog z głosem, tantrę, pracę z ciałem, energią, intuicją, i wiele innych. Mariusz prowadzi warsztaty dla mężczyzn (http://meskajakosc.pl), Ewa kobiece kręgi. Więcej możecie przeczytać na stronie marzeniacodziennoscia.pl.

👉 Termin warsztatu: 11 luty – 14 luty 2021 roku
👉 Start: Czwartek, 19:00 (kolacja) i 20:00 (początek warsztatu).
👉 Koniec: Niedziela, 14:00 (obiad i wyjazd).
👉 Inwestycja: 600 zł od osoby (1000 zł od pary). Wpłata zaliczki w kwocie 200 zł od osoby gwarantuje w nim udział. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłaty zaliczki.
👉 Dodatkowo płatne nocleg i pełne wyżywienie wegetariańskie: 400 zł od osoby. Na miejscu dostępna jest sauna, więcej: https://www.crazybones.pl/
👉 Miejsce: Dwa prywatne domy – Kaszuby – Dąbrowa 9, Kamienica Szlachecka.
👉 Warsztat jest dla par jak i singli. Maksymalnie 10 osób + prowadzący. W zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej, liczba osób i środki bezpieczeństwa związane z prowadzeniem warsztatu mogą ulec zmianie. Aby uzyskać aktualne informacje – skontaktuj się z nami.
👉 Zapisy: kontakt [małpa] marzeniacodziennoscia.pl. Jeśli macie aktualnie trudność finansową, a czujecie, że potrzebujecie być na warsztacie, napiszcie do nas.